23.02.2017

Спартыўнае свята "Бравыя салдаты"

У нашай дашкольнай установе прайшло свята, прысвечаны 23 лютага! Усіх тат і дзядуляў хлопцы павіншавалі са святам. 23 Лютага — адзін з нямногіх дзён у календары, калі моцная палова чалавецтва атрымлівае законнае права прымаць ад жанчын віншаванні, падзякі, і, вядома, падарункі. Напярэдадні Дня абаронцы Айчыны ў нашым дзіцячым садзе прайшлі тэматычныя гутаркі з вучнямі на тэмы: «Мой тата — салдат», «Наша армія — абаронца айчыны», задачы якіх — выхаванне ў дашкольнікаў патрыятызму, павагі да абаронцаў Радзімы. Дзеці пад кіраўніцтвам выхавальнікаў зрабілі падарункі для дзядуляў і тат да свята. 23 Лютага — адзін з нямногіх дзён у календары, калі моцная палова чалавецтва атрымлівае законнае права прымаць ад жанчын віншаванні, падзякі, і, вядома, падарункі.

Падрабязны фотасправаздачу